РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ГУРТ

 

Ресурсний центр ГУРТ – це національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадянське суспільство з 1995 року ми віддані покращенню України.

БАЧЕННЯ
ГУРТ працює для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

МІСІЯ
ГУРТ бере активну участь в демократичних суспільних перетвореннях в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства, і стає визнаною комунікаційною та ресурсною платформою, а також базою знань для інститутів громадянського суспільства та лідерів громад.

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ 2014

  • Напрямок суспільної інформації: утвердити практику системної проактивної комунікації між інститутами громадянського суспільства та лідерами громад, стимулюючи громадянське суспільство в Україні до інклюзивного діалогу на місцевому та національному рівнях
  • Напрямок суспільної експертизи: сприяти підвищенню ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства України, пропагуючи та впроваджуючи принципи і стандарти належного врядування та високої продуктивності.

ЦІЛЬОВІ АУДИТОРІЇ

  • Первинна – лідери інститутів громадянського суспільства та громад України.
  • Вторинна – суспільно активні громадяни, медіа, донорські організації, органи влади, бізнес.

СТРАТЕГІЧНІ ІНСТРУМЕНТИ
Для досягнення стратегічних цілей ГУРТ передусім застосовує такі інструменти:

  • Забезпечення доступу до суспільної інформації
  • Розвиток спроможності
  • Мережування

Портал ГУРТ – є визнаним лідером у поширенні суспільно важливої інформації, а також ресурсним та комунікаційним майданчиком №1 для лідерів громадських організацій та активістів громад в Україні. Відвідуваність порталу перевищує 55 тисяч унікальних користувачівна місяць, на порталі зареєстровано більше 5500 суспільно активних громадян з усіх куточків України.

Навчальні програми Ресурсного центру ГУРТ пропонують представникам організацій громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу практичні знання та сучасні навички з менеджменту та комунікацій.

Дізнайтесь про ГУРТ більше: