Про веб-проект

Створення сайтів для всіх українських Центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що постраждало від Чорнобильської катастрофи, – це спільний проект Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації (м.Боярка) та Київського віртуального заводу «Веб-Арсенал».

Довідка:

«Веб-Арсенал» – це сучасна виробнича структура, здатна забезпечити повний комплекс послуг щодо проектування, розробки, виготовлення, ремонту і модернізації веб-сайтів, а також по адміністративному, інформаційному, креативному і рекламному обслуговуванню Інтернет-ресурсів будь-якої тематики і будь-якої міри складності.
Основна спеціалізація «Веб-Арсеналу» – це серійне виробництво сайтів, тобто виготовлення і супроводження веб-сайтів, зібраних за конвеєрною технологією на типових скриптових двигунах. Віртуальний завод забезпечує комплексне вирішення питань, пов’язаних з виготовленням, супроводженням і подальшим розвитком сайтів. Крім виробництва сайтів, «Веб-Арсенал» забезпечує виконання всіх видів робіт, життєво необхідних для нормального функціонування і розвитку Інтернет-проектів. Зокрема, реєстрацію доменних імен і управління цими іменами, розміщення веб-ресурсів на швидкісних веб-серверах (хостинг), адміністрування , технічну підтримку, контент-мастерінг, рекламу та популяризацію в Інтернеті.