21-річниця діяльності Іванківського ЦСПР

image (3)

Сьогодні 21 рік з моменту створення в Україні Центрів соціально-психологічної реабілітації. Ініціатива йшла від світового співтовариства з Парижу, де була розроблена спеціальна програма, своєчасно підтримана нашим Урядом. За цей час Центр працював і продовжує працювати в різних напрямках виключно заради людей для людей і з людьми надаючи великий спектр послуг потребуючим підтримки в соціально-психологічному сенсі.

Неодмінно окремо хочеться згадати партнерів, колег та волонтерів які завжди були і залишаються супутниками нашої доброї справи це люди, яким не байдуже своє майбутнє і майбутнє країни. Велика вдячність за партнерство за нестримний дух благородства за неоплатний внесок у справі роботи з людьми.

Тож вітаємо всіх з днем народження Центру всіх хто був у програмі, хто є нашими партнерами наразі !!! Ми відкриті для всіх!!!

Невичерпної енергії, великого запасу творчого потенціалу, попутного вітру ідей, та океан можливостей для втілення поставлених задач. І звичайно повного фінансового забезпечення, а головне миру і благополуччя в кожну родину!!!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru
Автор: Андрій |  Рубрика: 1. Новини, 2. Все про центр, 3. Діяльність центру

Додання коментаря